O súťaži

TV LUX a LUX communication vyhlásili tretí ročník detskej výtvarnej súťaže Pre Klbko 2016 na tému: OBRÁZKY MILOSRDENSTVA. Zapojiť sa môžu deti a mládež vo veku do 18 rokov - jednotlivci, kolektívy i rodiny (pri kolektívnych prácach uvítame aj foto alebo video dokumentáciu tvorby). Súťažiť sa bude v 2 vekových kategóriách: jednotlivci do 9 rokov (vrátane) a jednotlivci od 10 do 18 rokov. Spolu s Klbkom sa na vaše práce pozrie odborná porota a najlepších z vás čakajú skvelé ceny:


Špeciálne ceny:

Okrem víťazov odmeníme v kategóriách jednotlivcov aj 2. a 3. miesta stolovými spoločenskými hrami a reklamnými predmetmi TV LUX. Mená víťazov sa dozviete v relácii Doma je doma v utorok 14. júna o 17:30 h.

Súťažné práce treba doručiť do 8. júna 2016 na adresu:
TV LUX, Prepoštská 5, 811 01 Bratislava Heslo: Pre Klbko

Prípadné otázky píšte na klbko@tvlux.sk.

Súťaž "Pre Klbko" je výtvarná súťaž detí a mládeže predškolského a školského veku, ktorú vyhlásila Televízia LUX a LUX communication. Prvý ročník súťaže (2014) bol venovaný piatym narodeninám postavičky z obľúbenej detskej relácie "Klbko" a jeho témou bolo DVANÁSŤ APOŠTOLOV, témou druhého ročníka bol nový spolupatrón TV LUX - sv. Ján Pavol II.

Porota

Katarína Böhmová

(výtvarníčka)

dp. Martin Šafárik

(kňaz, maliar, vy​študovan​ý opern​ý spev​ák)

Aneta Lisá

(LUX communication)

Marián Bér

(riaditeľ Klubu priateľov TV LUX)